Feestelijke afsluiting - 13 juni - Open Dag Waterwerken

Evenement

Datum:  

Tijd:   -

Locatie:  Achter de dijk, Hunsingoweg, Zoutkamp

Feestelijke afsluiting 13 juni - Open Dag Waterwerken

BEN JIJ ER OOK BIJ? 
Toegang is gratis

  • Rondvaart, muziek, markt, kinderplein
  • Locatie - Achter de dijk, Hunsingoweg, Zoutkamp

Het einde van het project in zicht. Een feest dat we graag met de inwoners van Zoutkamp willen vieren! Op zaterdag 13 juni is eenieder van harte welkom om de Nieuwe Waterwerken te komen bekijken! Dit kan zowel van het water als vanaf land.

  • Van harte welkom om aan boord te gaan op 1 van de boten om het werk dat is uitgevoerd vanaf het water te bekijken. Laat je meevoeren vanuit de haven van Zoutkamp door de Reitdiepsluis om via de Hunsingosluis weer aan wal te stappen.
  • Daarnaast is achter de dijk in en rondom het nieuwe gemaal Hunsingo veel te beleven en zien over de Nieuwe Waterwerken voor zowel jong als oud.
  • Neem een kijkje in het nieuwe gemaal Hunsingo en laat je inspireren door het verhaal achter het waterbeheer en op welke manier we in Zoutkamp als provincie, gemeente, waterschap en aannemers in samenwerking met het dorp aan de slag zijn gegaan.
  • Ook zijn er verschillende activiteiten voor de jongere bezoekers (o.a. springkussen, schminken)! Onder muzikale begeleiding en een hapje en/of drankje  hopen we hier een mooie dag van te maken. Van harte welkom!

Meer informatie is te lezen op de pagina Nieuwe Waterwerken Zoutkamp