Geef jouw mening over het concept waterbeheerprogramma 2028-2033

Na interne bijeenkomsten binnen het waterschap en een bijeenkomst met stakeholders op 9 april is het concept waterbeheerprogramma klaar. Wij geven jullie graag de gelegenheid om op dit concept te reageren. 

Geef jouw mening

Wij vinden het belangrijk om in contact te blijven met onze omgeving. Daarom betrekken wij belanghebbenden bij het maken van onze plannen.

Je kunt daarom nu alvast schriftelijk reageren op de conceptteksten van het waterbeheerprogramma 2028-2033.

Formulier: Jouw mening over het concept waterbeheerprogramma 2028-2033

  • Let op: dit is nog een conceptversie. Het programma is nog niet vastgesteld door het bestuur.

Hoe gaan we verder?

  • Wij verzamelen en verwerken alle reacties die wij ontvangen. 
  • Dit najaar organiseren wij een webinar waarin wij het waterbeheerprogramma verder toelichten.
  • De formele inspraakprocedure start in januari 2027.

Informatie Waterbeheerprogramma 2028-2033

In ons Waterbeheerprogramma (WBP) laten we zien hoe we de komende 6 jaar werken aan een gebied met veilig, schoon en voldoende water. Dat doen we niet alleen. We trekken op met onder andere gemeenten, provincies, inwoners, agrariërs en natuurorganisaties en andere belanghebbenden. Door kennis en ervaringen te delen, krijgen we een goed en gedeeld beeld van wat er in het gebied speelt en wat er nodig is voor de toekomst. Meer informatie  Waterbeheerprogramma 2028-2033

Heb je gevonden wat je zocht?